elektromontáže, elektroinstalace, elektro projekce, veřejné osvětlení

Správa veřejného osvětlení Statutárního města Liberec předána Technickým službám města Liberce a.s.

Přidáno: 17. 10. 2013

ELMOS LIBEREC s.r.o. + Statutární město Liberec + Technické služby města Liberce a.s.

Od počátku května roku 2013 začal ELMOS LIBEREC s.r.o. zajišťovat správu veřejného, slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení pro Statutární město Liberec. Došlo k tomu po vypovězení smlouvy Statutárního města Liberec s bývalým správcem osvětlení Eltodo-Citelum s.r.o.. Celá záležitost se aktuálně stále nachází v řízení Okresního soudu v Liberci.
Více informací

Veřejné osvětlení Statutárního města Liberec pod správou ELMOS LIBEREC s.r.o.

Přidáno: 27. 6. 2013

liberec-znak-150ELMOS LIBEREC s.r.o. začal počátkem května roku 2013 zajišťovat správu veřejného a slavnostního osvětlení, včetně signalizačního zařízení pro Statutární město Liberec.

Statutární město Liberec od smlouvy s původním správcem, společností Eltodo-Citelum, odstoupilo loni v květnu a chtělo převzít správu osvětlení od letošního ledna. Podle právníka města Martina Heřmánka bylo důvodem opakované porušování smlouvy ze strany firmy Eltodo-Citelum v předchozích dvou letech (2011-2012).
Více informací

Pomoc při povodních 2013

Přidáno: 9. 6. 2013

ELMOS LIBEREC s.r.o. – Nabízí pomoc osobám a podnikatelům postiženým povodněmi v podobě výjezdu technika, který je schopen kompletně analyzovat stav způsobených škod a poskytne nutnou pomoc k znovu zprovoznění elektrické soustavy zcela ZDARMA.

Naše společnost vnímá potřebu pomoci lidem i v těchto těžkých chvílích a uvědomuje si, že i malá pomoc je pro postižené nepředstavitelnou úlevou.

Věříme, že znovu zprovoznění elektrické energie je pro zasažené lidi jedním z prvních návratů zpět do civilizace.

Nové webové stránky

Přidáno: 25. 2. 2013

wwwPrávě jsme spustili naše nové webové stránky.
Doufáme, že se Vám budou líbit a za případné nedostatky se předem omlouváme.
Pokusíme se je v co nejkratší možné době odstranit.