elektromontáže, elektroinstalace, elektro projekce, veřejné osvětlení

Správa veřejného osvětlení Statutárního města Liberec předána Technickým službám města Liberce a.s.

Přidáno: 17. 10. 2013

ELMOS LIBEREC s.r.o. + Statutární město Liberec + Technické služby města Liberce a.s.

Od počátku května roku 2013 začal ELMOS LIBEREC s.r.o. zajišťovat správu veřejného, slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení pro Statutární město Liberec. Došlo k tomu po vypovězení smlouvy Statutárního města Liberec s bývalým správcem osvětlení Eltodo-Citelum s.r.o.. Celá záležitost se aktuálně stále nachází v řízení Okresního soudu v Liberci.

Jaké parametry může správa veřejného, slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení obsahovat pro Statutární město Liberec, naleznete ve smlouvě o dílo na protikorupčním portále města Liberec.

Po vypršení smlouvy dne 7. 10. 2013, ELMOS LIBEREC s.r.o. předal správu veřejného, slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení Technickým službám města Liberce a.s.. Tímto krokem se Statutární město Liberec řadí mezi města se svojí vlastní územní samosprávou při servisu a údržbě veřejného, slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení.

ELMOS LIBEREC s.r.o. děkuje za Vaše dosavadní zasílání hlášení poruch a závad, které vznikají na veřejném osvětlení Statutárního města Liberec. Aktuálně se hlášení o poruše či závadě podává pomocí přímého kontaktu na oddělení technické správy Statutárního města Liberec.

V případě zájmu o podrobnější informace, co taková komplexní správa veřejného, slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení může obsahovat, naleznete v kategorii: Veřejné osvětlení.